Chevrolet byl založen 3. listopadu 1911. Byli to dva lidé – Louis Chevrolet a William Durant. Stejně jako většina amerických automobilových společností, její domov byl Detroit. V roce 1915 prodal Chevrolet Durant své akcie, které znamenaly začátek nové éry v historii značky.

VIN Kontrola Chevrolet

Společnost se však setkávala s obtížemi. V roce 2013 oznámila konec prodeje automobilů americké značky v Evropě, s výjimkou Ruska a Společenství nezávislých států, do konce roku 2015.
Toto rozhodnutí výrazně ztěžuje koupit nový Chevrolet, například Spark, Aveo, Malibu a Cruze. Mnoho lidí zůstává pouze sekundárním trhem, který je vždy zatížen značnými riziky. Často nevíme, zda naše vozidlo snů není ve skutečnosti bity a čísla na pultech jsou správná. Pomoc při zjišťování takových skutečností pomůže identifikačnímu číslu vozidla. Poznávací značku vozidla VIN, můžete se podívat na podlahu pod sedadlem spolujezdce, na krytu palubní desky nebo na pevný prvek přepážky. Ne všechny modely nejsou tak jednoduché. Nejste si jisti, kde najdete identifikační číslo vozidla? Můžete se podívat zde. Po úspěšném hledání čas na VIN Check Chevrolet. Dekódování VIN není problém, pokud používáte správné nástroje. Chcete-li splnit vaše očekávání, nabízíme ve vašich rukou náš nový nástroj. Jednoduše zadejte své číslo VIN a obdržíte bezplatnou zprávu o historii vašeho vozu!

VIN Číslo vašeho Chevrolet najdete zde.
Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním kódu VIN Chevrolet níže.